Pro pořadatele

Milí pořadatelé,
dobová hudba Devětsil se vzhledem ke své inspirací historií výborně hodí do prostor hradů, zámků, muzeí, do středověké krčmy, na městské slavností s historickou tématikou, apod.
Nabízíme vám komponovaný pořad „Příběh potulného pěvce“ ve standardní délce trvání cca 75 minut, který je možné zpestřit povídáním o historických nástrojích. Program vystoupení jsme také schopni časově i tematicky přizpůsobit vaší dramaturgii, například jej rozdělit do několika kratších vstupů.
Rádi přijedeme zahrát také na Vaši svatbu, narozeniny, firemní akci. Skupina vystupuje v menších uzavřených prostorách akusticky (např. zámeckých sálech, kaplích, obřadních síních, apod.). V případě vystoupení na otevřeném prostranství (např. nádvoří, náměstí) je vhodnější ozvučení aparaturou zajištěnou pořadatelem. Po dohodě je skupina schopna ozvučení zajistit sama. Z důvodu možného nepříznivého počasí je vhodné alespoň částečně kryté podium.
Cena vystoupení závisí na časové náročnosti vystoupení, ujetých kilometrech a typu ozvučení. 

Nově nabízíme vystoupení s vánoční tématikou „Veselme se všickni“, ve kterém uslyšíte staré koledy z dochovaných kancionálů.

Pro získání bližších informací nás prosím kontaktujte na mailu devetsil@dobovahudba.eu

Těšíme se na shledání!

Stageplan

Plakát